خرید مفتول گالوانیزه

معمولاً از این نوع توریها جهت مصارف صنعتی استفاده می شود و عموم مصرف زیادی از این نوع توریها با این ضخامت مفتول ندارند .

نبشی ناودانی پروفیل سپری تیرآهن

برای تهیه مفتول گالوانیزه سرد، باز هم از فلز روی برای پوشش‎دهی استفاده خواهد شد، اما مراحل آن از گالوانیزه گرم کمی ساده‎تر است. در این روش مفتول سیاه، ابتدا اکسیدزدایی خواهد شد، سپس با استفاده از سیستم آبکاری با برق – الکترولیز، زینک بر سطح مفتول پاشیده می‌شود.

صنایع مفتولی توری کالا

مفتول های سیاه رشته سیم های نازک و فولادی می باشند که با انعطاف پذیری بالا به صورت کلاف و شاخه ای برای استفاده در قالب بندی و آرماتوربندی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات در سه دسته بندی بر اساس ضخامت قرار می گیرد که هر کدام دارای کاربردهای مخصوص به خود می باشد.

ایمن نگه داشتن تابلوهای هنری بر روی دیوارها برای ایمنی تماشاگران مهم است.

فنس و یا توری‎هایی ساخته شده از این مفتول، دارای کاربردهای زیر هستند:

کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به مفتول کالا می باشد.

آخرین برتری ابن نوع مفتول ها، هم وزن بودن کلاف ها می باشد. مزیت نوع چینی یکنواختی ضخامت و نرمی مفتول و وزن یکسان کلاف ها می باشد. مزیت نوع ایرانی میزان مقاومت در مقابل زنگ زدگی است؛ به ویژه اگر توسط کارخانه های شناخته شده تولید شده باشد، به مراتب بهتر از نوع گرم چینی است. گرم بودن در مفتول های ضخیم مهم تر از مفتول های نازک است.

 اینها تنها بخشی از مشخصات و کاربردهای مفتول گالوانیزه بود. این محصول با توجه به استحکام بالا و متریال با کیفیتی که دارد نسبت به سایر انواع مشابه مقاوم تر و با استحکام تر است.

با توجه به نوسانات بازار لطفا برای سفارش مفتول گالوانیزه خرید به دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.

قیمت لوله گاز مانیسمان به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی می شود و شما می توانید پیش از خرید نسبت به قیمت این محصول اطمینان یابید. جهت خرید لوله گاز مانیسمان می توانید با کلیک بر روی گزینه خرید پس از استعلام قیمت سفارش خود را ثبت نمایید. کارشناسان مرکزآهن در اسرع وقت نسبت به سفارش شما پیگیری خواهند نمود.

سیم فولادی گالوانیزه یک ماده همه کاره در نظر گرفته شده است که باعث محبوبیت آن در بین سازندگان می شود.

- لوله گاز توکار کچو بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ ۰۹:۳۵ این سایت خروجی اکسل

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “خرید مفتول گالوانیزه”

Leave a Reply

Gravatar